Exposanten



      WEEK
END
Aert v, Annie Brunssum Landelijke kerststukje 2
Beelen, Truus Weert Hoeden 1
Bernaisch, Catherine Mönchengladbach Glazen kerstballen enz. 1
Biermans, Patty Oirschot Schilderijen 1
Boessen-Ramakers, Magda Sittard Tiffany & glas in lood & glassieraden 1 2 3
Boltze, J. Landgraaf Antieke poppen klokken enz. 2 3
Braekt in de, Netty Zevenaar Sieraden, ritssluitingen 2
Bree van, Glenys Heerlen Houten speelgoed 3
Briels, Narianne Weert  Zwembadtextiel 1 2 3
Brouns, Ingmar Kerkrade Chocolade bonbons 1 2 3
Chavalas, Danielle Eindhoven Kleurijke kinderkleding 2
Claessen, Cornee Mopertingen - bilzen Stof beestjes 1 2 3
Coffeebar Doppio Landgraaf Coffeebar 1 2 3
Cremer, Dortith Kerkrade Jam Likeur enz. 1 2 3
Damm, Claudia Bonn Gebreide kleding 2
De Fruitboer, Gronsveld Frisse fruitige kraam 2 3
Demarteau, Claudia Heerlen Sieraden (modern) 1 2 3
Derks, Thei Landgraaf Schilderijen 2
Donners, Kasper Wijlre Houtsnijwerk in olijfhout 2 3
Draanen van, Joek Almere Beelden, glas en brons 1 2 3
Eck van, Philomena Brunssum Tassen, dameskleding 1 2 3
Faessen-Verdonschot, Toos Hoensbroek Handgemaakte lederwaren 1
Fischer, Marleen Kerkrade Nepalese sieraden 1 2 3
Fleischeuer, Anke Nuth Engelse cadeauartikel lichaamsverzorging 1 2 3
Franken, Annemie Landgraaf Antiek en Curiosa 1 2 3
Franssens, Carla Genk Wand- en interieurdecoraties 1
Gadiot, Chris Heerlen Bronzen beeldjes 2
Gaiasieraden, Eindhoven Sieraden, hoeden 1
Geelen de Vries, Hr. Montfort (L) Antiek. 1 2 3
Geurts, Marquerite Sittard Nagelstudio 1 2 3
Gijsbers, Mevr. Kerkrade Kerststukjes 1
Goossens, Anja Landgraaf Glas in lood 1
Gorissen, J. Margraten Mistletoe sierfruit 1 2 3
Graure- Manta, Elena Erfstadt Glaskunst 1 2 3
Grobbee, Karin Stein Keramiek en cadeau artikelen 1 2 3
Gross, Lilian Brunssum Honing, jam, likeur enz. 1 2
Helgers, Caroline Urmond Sieraden engeltjes,
WINGS for you
1
Henssen, Harrie Puth Cosmetica 1 2 3
Herdemerten, Ariane Eynatten Breiwerk 2 3
Hoeboer, Saskia Nieuwerkerk a/d Ijsel Sculpturen 2
Hogenboom, Marie José Riemst Breiwerk 3
Hubregtse, Remy Kerkrade Paarden- en dierenportretten 2
Hueber, Marie José Heerlen Bloemsierkunst 1 2
Huver, Elly Brunssum Bloemen & kerststukjes 2
Jacobs, Trudy Kerkrade Aroma's en oliën 1 2 3
Jansen , Marian Schinnen Zijde 1 2 3
Jong de, Ans Sittard Kunst, vrolijke beelden 1 2 3
Keijenberg, Pascalle Maastricht Kerststukjes 1
Keulen, Jo Kerkrade Zeepjes 1 2 3
Kirschbaum, Bernie   Engelse woonaccessoires 3
Klein, Alexander Maastricht Houten kerstspullen 1 2
Knops, Monique Amstenrade Keramiek 1
Koppert, Gwendolijn Maastricht Keramiek 1 2 3
Kreijen, Bart Kerkrade Scholieren stage 1 2 3
Lahaye, Hermine Lanaken Culinaire biologische artikelen 1 2 3
Le, Dung Thorn Aziatische sieraden parels 1 2 3
Leeman, Hilde Hoensbroek Biologische producten 2 3
Leenders, Lilian Puth Sieraden, kerststukjes en schilderijen 2 3
Leesmeister, Anita Herzogenrath Schilderijen, sieraden 1 2 3
Lemans, Antoinette Bingelrade Leuke kerststukjes 2 3
Lieben, Wilma Maastricht Beschilderde zijden stoffen 3
Lorijn de, Susanne Herzogenrath Ilustrierte Kinderbücher 2
Maas, Martine Liessel Bijzondere Smaken 2
Maassen, Mai Sittard Viltartikelen 2
Marell, Lucie Heerlen Decoratie 2 3
Megens, Margriet Klimmen Zilverwerk Engels zilver 1
Menten, Nicole Munstergeleen Kaarten geborduurd 1 2 3
Merken, Ellie Landgraaf Herinneringsieraden met vingerafdruk, WINGS for you 2 3
Metzler, Tanja Herzogenrath Kaarten en papierartikelen 2
Migo Styling, Panningen Tuindecoratie 2
Nellenstein, Patrick Heerlen Streekproducten 3
Niesen, H. Landgraaf Kerstartikelen uit Erzbebirge 1 2 3
Ommen van, Dymph Heerlen Energetix armbanden 1 2 3
Pfennings, Irene Sittard Sieraden van afvalstoffen 1 2 3
Piron, Marleen Herk-de-Stad Hoeden 1
Ramakers-Meuris, Marleen Tegelen Dessin wonen sieraden enz. 1 2
Ruijters-Hillen, Josette Landgraaf Kerst en andere tafelkleden gunstig 1 2 3
Schiffers, Lissy Aachen Stoffcollagen 1
Schmitz, Laurence Heerlen Diverse 3
Schneider-Thalheim, Ute Herzogenrath Schilderijen 1 2 3
Schram, Olivier Damme Worsten 3
Sensen, Huub Voerendaal Kunstsmid 1 3
Simon, Tineke Valkenburg Bloemen & kerststukjes 3
Smeets, Guus & Lotte Bunnik Kralen sieraden 3
Smeets, Iris Heerlen Sieraden brei- en kunstwerken 1 2 3
Smeets, Sonia Bunde Natural Combination Macarons 1 2 3
Sommer, Tom Aachen Smit 2
Spiertz , Micky Hoensbroek Tassen en sieraden 1 2 3
Steensma, Els Heerlen Glaskunst 3
Stemkens, Mine Maastricht Gedichten woorden 1 2 3
Stevens, Luz Heerlen alpaca poncho’s 3
Stubenrauch, Jutta Aachen Hoogwaardige sieraden 1 3
Tanis , A. Brunssum Cadeauartikelen 1 2 3
Tannhoff, Elies Landgraaf Hobbykraam 2
Tonk, Annie Heerlen Verse Bloemstukjes 1 2 3
Verburg, Trees Heerlen Kinderboeken 1 2
Verheyen, Pierre en Karin Kerkrade Oude boeken en prenten 1 2 3
Verlaan, Annicke Ubachsberg Schapenwol 3
Vievermanns, Elke Landgraaf Kerst-zuurstokken 3
Vijgen, Olga Simpelveld Goudsmederij 2
Waterlander, Goos & Joke Hoogerveen Houtdraaiwerk + Drentse Kniepertjes 1
Wenmaekers, Thei Berg Urmond Kerstgroepen (hand), Kristal, barnsteen 1 2 3
Wijnholtz, Jannette Kerkrade Glas en Lood 1 2 3
Wijsmuller, Thera Helmond Brooddeegkunst 1
Wolfs, Saskia Limbricht Schilderijtjes Kerst Deco 3

Programma


Programma 2017

Programma 2017

     
zaterdag 2 december
13:30 Miriam Eurlings (gitaar) en Vivian Pouwels (zang en gitaar) * Abdijkerk
14:30 Eurode Saxofoonkwartet Abdijkerk
14:00 - 16:00 De Kling Foyer
16:00 Gospelkoor Gioia Abdijkerk
     
zondag 3 december
14:45 Eurode Saxofoonkwartet Abdijkerk
16:00 Sobornost Slavisch Bysantijns koor Abdijkerk
     
zaterdag 9 december
12:00 Promotie ensemble, The Young SMK flute ensemble, Solistische optreden van de dwarsfluitleerlingen o.l.v Paul Theunissen * Abdijkerk tot 13:45
14:00 Pulchra Harmonias Abdijkerk
15:00 Chèvremonts Mannenkoor 1912 Kerkrade Abdijkerk
16:00 Zangkoor Jokola Brunssum Abdijkerk
     
zondag 10 december
12:00 Blokfluitensemble olv Susan Houtman * Abdijkerk
12:45 Canta Young Abdijkerk
13:30 Vocaal Ensemble Luccicante Abdijkerk
14:00 - 16:00 De Kling Foyer
14:30 Ensemble Vocal Harmony Abdijkerk
15:30 Showkoor Nouveau Visage Abdijkerk
16:15 Mannenkoor David Spekholzerheide Abdijkerk
     
zaterdag 16 december
12:15 Floor Bosman Abdijkerk
13:00 Strijkersklas  olv Emerentia Knebel * Abdijkerk tot 13:45
14:00 Poppentheather Hupsakee Torenkamer
14:15 Koor Voyage Abdijkerk
15:00 Poppentheather Hupsakee Torenkamer
15:15 Vocaal Ensemble Kerkrade Abdijkerk
16:15 MoKla Vocaal Ensemble Abdijkerk
     
zondag 17 december
12:00 Männerkouer Atertdaul uit Luxemburg Abdijkerk
12:45 Popkoor Ambissjes Abdijkerk
13:00 Poppentheather Hupsakee Torenkamer
14:00 Poppentheather Hupsakee Torenkamer
14:15 Ensemble Mandoline-orkest Napoli Bleijerheide Abdijkerk
15:00 Poppentheather Hupsakee Torenkamer
15:15 Dameskoor Aurora Abdijkerk
16:15 Koor Chantez Abdijkerk
     
* Stichting SMK  
     

rotary club kerkrade